• Naszyjnik z kamieniami mój kosmogram

Podaj datę urodzenia (dd.mm.rrrr)
0 / 60
Podaj godzinę urodzenia
0 / 60
Podaj miasto urodzenia
0 / 60
Wersja elementów
Dodaj zawięszkę
Mogę poszaleć?
Uwagi do przedmiotu
0 / 120
260.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Czas tworzenia do 10 dni
Cena przesyłki 14.5
Paczkomaty InPost 14.5
Kurier InPost 17
Kurier DPD 24
Dostępność Duża dostępność

Niepowtarzalny naszyjnik symbolizujący Twój kosmogram.

W momencie naszych narodzin, ciała niebieskie znajdują się w konkretnym położeniu względem nas. Położenie to zależy od miejsca Twojego przyjścia na świat i oczywiście godziny. Dzięki tym informacjom możliwe jest stworzenie Twojej niepowtarzalnej mapy nieba.

Niebo to podzielone jest na 12 obszarów, które nazwy biorą od gwiazdozbiorów: wodnika, lewa, panny itd.
Położenie 10 ciał niebieskich (Księżyc, Słońce, Merkury, Mars, Wenus, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton) plus Ascendentu oraz ich wzajemne relacje pozwalają na stworzenie Twojego indywidualnego kosmogramu. W uproszczeniu jest to opis "na terenie" którego gwiazdozbioru znajduje się dana planeta... np. Słońce w baranie, księżyc w rybach itd.
W związku z tym, że kamienie szlachetne przyporządkowane są do konkretnych znaków zodiaku jako dobrze współgrające z nimi, mogę stworzyć naszyjnik odzwierciedlający obecność tych znaków w Twoim kosmogramie.
Na środku umieszczam kamienie znaku słonecznego(znak zodiaku który każdy z nas zna)po jego bokach znak księżycowy i ascendentu. Dalej kolejne ciała niebieskie.


Podaj mi datę, godzinę i miejsce urodzenia. Tak, godzina jest bardzo ważna. Postaraj się ją poznać. Jeśli się nie uda świat się nie kończy, przyjmę godzinę 12:00. (psssst...każda zodiakara chce mieć kamienie symbolizujące jej  ascendent, jest on bardzo ważny) 

Biżuteria jest robiona ręcznie i stworzona z naturalnych kamieni dzięki czemu nie ma dwóch takich samych sztuk. Kolorystyka naszyjnika zależy od wyglądu kosmogramu.

Dostajesz coś co jest całkowicie wyjątkowe...
zupełnie jak Ty, lub osoba do której ma trafić.

Dodatkowa zawieszka lunula - słowiański symbol kobiecości, nawiązujący do cyklów księżyca. Odzwierciedla w sobie pełnię kobiecej energii, cielesną i emocjonalną zmysłowość.

 Co to opcja "MOGĘ POSZALEĆ"? po wyborze tej opcji w naszyjniku pojawią się kamienie różnej wielkości i kształtów, niesymetryczne ułożenie kamieni i innych elementów. Naszyjnik będzie jeszcze bardziej wyjątkowy

Długość - około 43cm+3cm przedłużka 
Materiał:
srebro próby 925 pokryte 18k złotem, kamienie naturalne, żyłka jubilerskaKamienie które mogą pojawić się w naszyjniku:

ZNAK KAMIENIE
baran turmalin, ametyst, rubin, cytryn, akwamaryn, tsavoryt;
byk agat, kwarc, ametyst, morganit, szafir, iolit, szmaragd;
bliźnięta kryształ górski, ametryn, agat, cytryn, akwamaryn, tanzanit, szmaragd, sodalit;
rak rubin, morganit, akwamaryn, szmaragd, kamień księżycowy, opal;
lew rubin, awenturyn, cytryn, kamień słoneczny, kunzyt, pietersyt, topaz, kryształ górski;
panna topaz, ametyst, akwamaryn, szafir, lepidolit, tsavoryt, fosfoderyt;
waga ametryn, kwarc, turmalin, kamień słoneczny, awenturyn, cytyn, iolit, lepidolit;
skorpion turmalin, agat, rubin, kwarc, akwamaryn,ametyst, obsydian,tsavoryt, iolit, lepidolit;
strzelec topaz, kryształ górski, rubin, awenturyn, iolit, maetyst, serafinit, tanzanit, sodalit;
koziorożec kwarc, turmalin, fluoryt, lepidolit, obsydian, pietersyt, kamień księżycowy;
wodnik maetyst, fluoryt, akwamaryn, opal;
ryby fluoryt, ametyst, akwamaryn, tanzanit, kamień księżycowy, opal;


Do sprawdzania kosmogramu korzystam ze strony:

https://yasminboland.astrostore.net/free/free-horoscopechart

Jeśli wiesz, że pokazuje ona błędnie Twój kosmogram wspomnij w uwagach co jest nie tak.

 

Naszyjnik personalizowany - tworzony na indywidualne zamówienie.

Cytryn:
Cytryn skrywa w sobie niezwykłą energię. Pomaga oczyścić i aktywować dolne czakry, które wspomagają nas przy pracach artystycznych oraz twórczych. Dzięki jego pomocy łatwiej będzie nam pokonywać przeszkody i znaleźć kierunek, którym chcemy podążać w życiu. To jeden z najbardziej optymistycznych i przynoszących radość kamieni.


Kwarc różowy:
Kwarc różowy jest znany jako kwintesencja kamienia miłości do innych i do siebie. Uważa się, że jest to najlepszy kryształ, aby nauczyć się kochać i szanować siebie. Kiedy jesteś w stanie rozwinąć kochającą postawę wobec siebie, łatwiej jest przyciągnąć kochające i pielęgnujące relacje.

Ametyst:
Znaczenie kryształów ametystu w dużej mierze obejmuje równowagę emocjonalną i ułatwianie medytacji. Uważa się, że otwiera i oczyszcza czakry trzeciego oka i korony, co może pomóc w przyspieszeniu rozwoju intuicji i zdolności parapsychicznych.

Wiadomo również, że ametyst pomaga zidentyfikować i zmienić podstawowe przyczyny zachowań i wzorców emocjonalnych. Zachęca nas do wzięcia odpowiedzialności za naszą rzeczywistość i uważa się, że promuje wewnętrzny spokój.

Akwamaryn:
Uważa się, że akwamaryn jest jednym z najsilniejszych kamieni oczyszczających i aktywujących czakrę gardła. Może pomóc w mówieniu najgłębszej i najbardziej szczerej prawdy. Podobnie uważa się, że łagodzi nadmierne energie ogniste i może pomóc w komunikacji w trudnych sytuacjach.

W związku z tym akwamaryn jest znany jako kamień uwolnienia. Może pozwolić nam na uwolnienie się od przywiązań i starych wzorców oraz uwolnienie się od przeszłości. Wiadomo również, że potencjalnie pomaga w poruszaniu się i przetwarzaniu żałoby. Akwamaryn jest kamieniem chłodzącym i uważa się, że pomaga przy wszelkiego rodzaju infekcjach i stanach zapalnych.

Sugilit:
Sugilit uważany jest za kamień marzeń, zachęcający do wiary w życiowe możliwości. Uważa się, że sugilit pomaga nam przezwyciężyć beznadziejność i poczucie braku opcji w życiu. Przypomina nam, że można osiągnąć wszystko, o czym się marzy, i dodaje siły i odwagi do manifestowania tych marzeń. Ten kryształ jest bardzo oczyszczający dla aury, wypalając negatywność, kierując i uziemiając energię o wysokiej wibracji. Jest przydatny w przeciwdziałaniu koszmarom sennym, bezsenności i innym zaburzeniom snu.

Ametryn:
Uważa się, że ametryn pomaga przezwyciężyć strach przed działaniem lub postępem. Uważa się, że jest korzystny w usuwaniu zamglenia umysłowego i pomaga w utrzymaniu skupienia i czujności umysłu. Jest to kamień muz i może pomóc w łączeniu się z natchnionymi ideami i manifestowaniu ich. Wiadomo, że Ametyn rozwinął silne poczucie własnej mocy i potencjału. Uważa się również, że poprawia uczenie się i zatrzymywanie informacji. Podobnie uważa się, że pomaga w problemach trawiennych i pobudza metabolizm.

Kunzyt:
Kunzyt uczy nas wartości radości i świętowania. Delikatnie pomaga nam uwolnić blokady, które umieściliśmy wokół serca i otwiera nas na niewinność, zachwyt i Boską Miłość. Może nam pomóc uwolnić się od oporu wobec życia i pokonać strach przed izolacją i niedostatkiem. Może też sprzyjać optymizmowi i zaufaniu, zachęcając do doświadczania pełnego spektrum życia.

Morganit:

Uważa się, że Morganit pomaga w łączeniu się z energią Boskiej Miłości. Uważa się, że kamień ten przynosi poczucie spokoju, radości i wewnętrznej siły. Pomaga nam również rozpoznawać negatywne wzorce emocjonalne, dzięki czemu można je dostosować. Podobnie pomaga nam być bardziej otwartymi na pełne miłości słowa, działania i energię innych.

Uważa się również, że pomaga przyciągnąć bratnią duszę lub pogłębić obecny związek. Dodatkowo przynosi spokój i akceptację w obliczu straty i głębokiego żalu. Ponadto uważa się, że wspiera fizyczne serce i pomaga wzmocnić pole energetyczne serca.

Kryształ górski:
Czysty kwarc może zachęcać do jasności myśli i celu w sercu i umyśle. Działa na wszystkich poziomach ciała energetycznego i fizycznego. Podobnie działa wzdłuż wszystkich czakr. Może wzmacniać każdą energię, z którą wchodzi w rezonans, w tym inne kamienie. Nieustannie emituje tę energię do ziemskiego pola elektromagnetycznego. To czyni go doskonałym kamieniem do uzdrawiania, manifestacji lub pracy modlitewnej. Pomaga także ustanowić silne, wyraźne połączenie z wyższym przewodnictwem.

Agat:
Agat to potężny kamień uzdrawiający, który może pomóc tonować i wzmacniać związek między umysłem a ciałem. Jest kamieniem uziemiającym, ale może również gromadzić energię. Wiadomo, że agat daje poczucie siły i odwagi oraz zwiększa zdolność rozpoznawania prawdy i akceptowania okoliczności. Uważa się również, że równoważy i stabilizuje organizm oraz może wzmacniać działanie innych kamieni.

Apatyt:
Niebieski apatyt był tradycyjnie używany do badania poprzednich wcieleń i ich karmicznych wzorców. Uważa się, że pomaga nam w stanie snu, aby umożliwić nam znalezienie kreatywnych rozwiązań przytłaczających problemów. Dzięki podnoszącej na duchu energii może pomóc w uzyskaniu wyższej perspektywy na sytuacje. Może stworzyć poczucie otwartości i łatwości w sytuacjach społecznych, poprawiając komunikację i autoekspresję. Podobnie uważa się, że jest wspaniałym towarzyszem dla nauczycieli, mówców publicznych i dzieci autystycznych. Uważa się, że pomaga łagodzić bóle głowy, pobudzać wzrok i tłumić głód.

Amazonit:
Uważa się, że energia Amazonitu jest energią osobistej prawdy, pozwalając nam wyrazić prawdę naszego serca poprzez komunikację. Uważa się, że otwiera i oczyszcza czakrę gardła. W związku z tym może pomóc tym, którzy mają tendencję do tłumienia wyrażania swoich myśli i uczuć z powodu strachu przed konfrontacją lub konfliktem.

Ponadto uważa się, że kamień ten pomaga nam określić, w jaki sposób nasze słowa stworzyły naszą obecną rzeczywistość. W rezultacie pokazuje nam, jak zmienić nasze słownictwo lub styl komunikacji, aby odzwierciedlić wyższą, bardziej dopasowaną rzeczywistość.

Uważa się, że ten kamień pomaga tym, którzy nie są pewni, co mają do zaoferowania światu, delikatnie wskazując im ich dary i wyjątkową wiedzę.

Awenturyn:
Pomaga nam odnaleźć nadzieję, radość i optymizm w codziennym życiu. Awenturyn pomaga nam uwolnić się od przywiązań do przeszłych wydarzeń i przyjąć zmianę, wzrost, witalność i odnowę.


Kamień słoneczny:
Uważa się, że Kamień Słoneczny pozwala znaleźć sposoby na urzeczywistnienie marzeń. Może zwiększyć twoją zdolność do pójścia naprzód w trudnych sytuacjach z odwagą i entuzjazmem. Uważa się również, że dzięki zapałowi do działania zamienia pracę w zabawę. Podobnie Kamień Słoneczny może być skuteczny w usuwaniu mrocznych nastrojów i zwiększaniu poczucia własnej wartości. Ponadto uważa się, że dodaje pewności siebie, motywacji i optymizmu, dzięki którym nasza osobista moc może zabłysnąć.

Kamień księżycowy:
Kamień księżycowy zachęca nas do zwracania uwagi na cykle naszego życia. Celebruje kamienie milowe i rytuały przejścia, które przynosi każdy nowy cykl. Podobnie uczy nas odpuszczania frustracji i poddawania się przepływowi naturalnego postępu. Kryształ ten zachęca nas do pielęgnowania się zgodnie z aktualnym etapem własnej twórczości. Łączy nas także z głęboką intuicją i psychiczną świadomością. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam objąć przypływy i odpływy księżyca. Wreszcie uważa się, że jest pomocny w stabilizowaniu hormonów żeńskich, a mężczyznom w dostrajaniu się do subtelnych zmian hormonalnych podczas różnych faz księżyca.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie