• Naszyjnik z kamieniami wielka trójka

Podaj datę urodzenia (dd.mm.rrrr)
0 / 60
Podaj godzinę urodzenia
0 / 60
Podaj miasto urodzenia
0 / 60
Wersja elementów
Dodaj zawięszkę
Lubię ten kolor
Nie lubię tego koloru
Uwagi do przedmiotu
0 / 120
Inne opcje
260.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Czas tworzenia do 14 dni
Cena przesyłki 14.5
Paczkomaty InPost 14.5
Kurier InPost 17
Kurier DPD 24
Dostępność Średnia dostępność

Niepowtarzalny naszyjnik symbolizujący położenie Słońca, Księżyca i Ascendent w chwili Twojego urodzenia.

Podaj mi datę, godzinę i miejsce urodzenia. Tak, godzina jest bardzo ważna... ascendent zmienia się co około 2h

Biżuteria jest robiona ręcznie i stworzona z naturalnych kamieni dzięki czemu nie ma dwóch takich samych sztuk. 

Dostajesz coś co jest całkowicie wyjątkowe...
zupełnie jak Ty, lub osoba do której ma trafić.

Ten model pozwala na większą kontrolę nad kolorem biżuterii.
Podaj mi kolory, które lubisz, a co ważniejsze te za którymi nie przepadasz, a ja uwzględnię to przy jej tworzeniu.

Długość - około 43cm+3cm przedłużka 
Materiał:
srebro próby 925 pokryte 24k złotem, miedź pokryta 24k złotem, kamienie naturalne, żyłka jubilerskaKamienie które mogą pojawić się w naszyjniku:

ZNAK KAMIENIE
baran cytryn, ametyst, akwamaryn, turmalin, rubin;
byk:  kwarc, amazonit, ametyst, agat, kunzyt, morganit,szafir;
bliźnięta agat, sodalit, akwamaryn, kryształ górski, apatyt, ametryn, cytryn;
rak kamień księżycowy, akwamaryn, morganit, opal, rubin;
lew cytryn, amazonit, awenturyn, kunzyt, topaz, rubin;
panna ametyst, sugilit, amazonit, akwamaryn, topaz, szafir;
waga amazonit, kamień słoneczny, apatyt, ametryn, cytryn, awenturyn, kwarc, różowy turmalin;
skorpion kwarc, kunzyt, ametyst, akwamaryn, turmalin, rubin;
strzelec awenturyn, ametyst, kryształ górski, sodalit, sugilit, topaz, opal, rubin;
koziorożec kwarc, kamień księżycowy, fluoryt, turmalin;
wodnik akwamaryn, ametyst, amazonit, fluoryt, opal;
ryby akwamaryn, kamień księżycowy, ametyst, fluoryt, opal;


Do sprawdzania kosmogramu korzystam ze strony:

https://yasminboland.astrostore.net/free/free-horoscopechart

Jeśli wiesz, że pokazuje ona błędnie twój kosmogram wspomnij w uwagach co jest nie tak.

 

Naszyjnik personalizowany - tworzony na indywidualne zamówienie.

Cytryn:
Cytryn skrywa w sobie niezwykłą energię. Pomaga oczyścić i aktywować dolne czakry, które wspomagają nas przy pracach artystycznych oraz twórczych. Dzięki jego pomocy łatwiej będzie nam pokonywać przeszkody i znaleźć kierunek, którym chcemy podążać w życiu. To jeden z najbardziej optymistycznych i przynoszących radość kamieni.


Kwarc różowy:
Kwarc różowy jest znany jako kwintesencja kamienia miłości do innych i do siebie. Uważa się, że jest to najlepszy kryształ, aby nauczyć się kochać i szanować siebie. Kiedy jesteś w stanie rozwinąć kochającą postawę wobec siebie, łatwiej jest przyciągnąć kochające i pielęgnujące relacje.

Ametyst:
Znaczenie kryształów ametystu w dużej mierze obejmuje równowagę emocjonalną i ułatwianie medytacji. Uważa się, że otwiera i oczyszcza czakry trzeciego oka i korony, co może pomóc w przyspieszeniu rozwoju intuicji i zdolności parapsychicznych.

Wiadomo również, że ametyst pomaga zidentyfikować i zmienić podstawowe przyczyny zachowań i wzorców emocjonalnych. Zachęca nas do wzięcia odpowiedzialności za naszą rzeczywistość i uważa się, że promuje wewnętrzny spokój.

Akwamaryn:
Uważa się, że akwamaryn jest jednym z najsilniejszych kamieni oczyszczających i aktywujących czakrę gardła. Może pomóc w mówieniu najgłębszej i najbardziej szczerej prawdy. Podobnie uważa się, że łagodzi nadmierne energie ogniste i może pomóc w komunikacji w trudnych sytuacjach.

W związku z tym akwamaryn jest znany jako kamień uwolnienia. Może pozwolić nam na uwolnienie się od przywiązań i starych wzorców oraz uwolnienie się od przeszłości. Wiadomo również, że potencjalnie pomaga w poruszaniu się i przetwarzaniu żałoby. Akwamaryn jest kamieniem chłodzącym i uważa się, że pomaga przy wszelkiego rodzaju infekcjach i stanach zapalnych.

Sugilit:
Sugilit uważany jest za kamień marzeń, zachęcający do wiary w życiowe możliwości. Uważa się, że sugilit pomaga nam przezwyciężyć beznadziejność i poczucie braku opcji w życiu. Przypomina nam, że można osiągnąć wszystko, o czym się marzy, i dodaje siły i odwagi do manifestowania tych marzeń. Ten kryształ jest bardzo oczyszczający dla aury, wypalając negatywność, kierując i uziemiając energię o wysokiej wibracji. Jest przydatny w przeciwdziałaniu koszmarom sennym, bezsenności i innym zaburzeniom snu.

Ametryn:
Uważa się, że ametryn pomaga przezwyciężyć strach przed działaniem lub postępem. Uważa się, że jest korzystny w usuwaniu zamglenia umysłowego i pomaga w utrzymaniu skupienia i czujności umysłu. Jest to kamień muz i może pomóc w łączeniu się z natchnionymi ideami i manifestowaniu ich. Wiadomo, że Ametyn rozwinął silne poczucie własnej mocy i potencjału. Uważa się również, że poprawia uczenie się i zatrzymywanie informacji. Podobnie uważa się, że pomaga w problemach trawiennych i pobudza metabolizm.

Kunzyt:
Kunzyt uczy nas wartości radości i świętowania. Delikatnie pomaga nam uwolnić blokady, które umieściliśmy wokół serca i otwiera nas na niewinność, zachwyt i Boską Miłość. Może nam pomóc uwolnić się od oporu wobec życia i pokonać strach przed izolacją i niedostatkiem. Może też sprzyjać optymizmowi i zaufaniu, zachęcając do doświadczania pełnego spektrum życia.

Morganit:

Uważa się, że Morganit pomaga w łączeniu się z energią Boskiej Miłości. Uważa się, że kamień ten przynosi poczucie spokoju, radości i wewnętrznej siły. Pomaga nam również rozpoznawać negatywne wzorce emocjonalne, dzięki czemu można je dostosować. Podobnie pomaga nam być bardziej otwartymi na pełne miłości słowa, działania i energię innych.

Uważa się również, że pomaga przyciągnąć bratnią duszę lub pogłębić obecny związek. Dodatkowo przynosi spokój i akceptację w obliczu straty i głębokiego żalu. Ponadto uważa się, że wspiera fizyczne serce i pomaga wzmocnić pole energetyczne serca.

Kryształ górski:
Czysty kwarc może zachęcać do jasności myśli i celu w sercu i umyśle. Działa na wszystkich poziomach ciała energetycznego i fizycznego. Podobnie działa wzdłuż wszystkich czakr. Może wzmacniać każdą energię, z którą wchodzi w rezonans, w tym inne kamienie. Nieustannie emituje tę energię do ziemskiego pola elektromagnetycznego. To czyni go doskonałym kamieniem do uzdrawiania, manifestacji lub pracy modlitewnej. Pomaga także ustanowić silne, wyraźne połączenie z wyższym przewodnictwem.

Agat:
Agat to potężny kamień uzdrawiający, który może pomóc tonować i wzmacniać związek między umysłem a ciałem. Jest kamieniem uziemiającym, ale może również gromadzić energię. Wiadomo, że agat daje poczucie siły i odwagi oraz zwiększa zdolność rozpoznawania prawdy i akceptowania okoliczności. Uważa się również, że równoważy i stabilizuje organizm oraz może wzmacniać działanie innych kamieni.

Apatyt:
Niebieski apatyt był tradycyjnie używany do badania poprzednich wcieleń i ich karmicznych wzorców. Uważa się, że pomaga nam w stanie snu, aby umożliwić nam znalezienie kreatywnych rozwiązań przytłaczających problemów. Dzięki podnoszącej na duchu energii może pomóc w uzyskaniu wyższej perspektywy na sytuacje. Może stworzyć poczucie otwartości i łatwości w sytuacjach społecznych, poprawiając komunikację i autoekspresję. Podobnie uważa się, że jest wspaniałym towarzyszem dla nauczycieli, mówców publicznych i dzieci autystycznych. Uważa się, że pomaga łagodzić bóle głowy, pobudzać wzrok i tłumić głód.

Amazonit:
Uważa się, że energia Amazonitu jest energią osobistej prawdy, pozwalając nam wyrazić prawdę naszego serca poprzez komunikację. Uważa się, że otwiera i oczyszcza czakrę gardła. W związku z tym może pomóc tym, którzy mają tendencję do tłumienia wyrażania swoich myśli i uczuć z powodu strachu przed konfrontacją lub konfliktem.

Ponadto uważa się, że kamień ten pomaga nam określić, w jaki sposób nasze słowa stworzyły naszą obecną rzeczywistość. W rezultacie pokazuje nam, jak zmienić nasze słownictwo lub styl komunikacji, aby odzwierciedlić wyższą, bardziej dopasowaną rzeczywistość.

Uważa się, że ten kamień pomaga tym, którzy nie są pewni, co mają do zaoferowania światu, delikatnie wskazując im ich dary i wyjątkową wiedzę.

Awenturyn:
Pomaga nam odnaleźć nadzieję, radość i optymizm w codziennym życiu. Awenturyn pomaga nam uwolnić się od przywiązań do przeszłych wydarzeń i przyjąć zmianę, wzrost, witalność i odnowę.


Kamień słoneczny:
Uważa się, że Kamień Słoneczny pozwala znaleźć sposoby na urzeczywistnienie marzeń. Może zwiększyć twoją zdolność do pójścia naprzód w trudnych sytuacjach z odwagą i entuzjazmem. Uważa się również, że dzięki zapałowi do działania zamienia pracę w zabawę. Podobnie Kamień Słoneczny może być skuteczny w usuwaniu mrocznych nastrojów i zwiększaniu poczucia własnej wartości. Ponadto uważa się, że dodaje pewności siebie, motywacji i optymizmu, dzięki którym nasza osobista moc może zabłysnąć.

Kamień księżycowy:
Kamień księżycowy zachęca nas do zwracania uwagi na cykle naszego życia. Celebruje kamienie milowe i rytuały przejścia, które przynosi każdy nowy cykl. Podobnie uczy nas odpuszczania frustracji i poddawania się przepływowi naturalnego postępu. Kryształ ten zachęca nas do pielęgnowania się zgodnie z aktualnym etapem własnej twórczości. Łączy nas także z głęboką intuicją i psychiczną świadomością. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam objąć przypływy i odpływy księżyca. Wreszcie uważa się, że jest pomocny w stabilizowaniu hormonów żeńskich, a mężczyznom w dostrajaniu się do subtelnych zmian hormonalnych podczas różnych faz księżyca.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie