• Amuletka wiedźmia miłość bransoletka z kamieniami

Połącz energię naturalnych kamieni z Twoją magiczną aurą

Wersja elementów
Uwagi do przedmiotu
0 / 120
189.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Czas tworzenia do 14 dni
Cena przesyłki 14.5
Paczkomaty InPost 14.5
Kurier InPost 17
Kurier DPD 24
Dostępność Średnia dostępność

Amuletka pewność siebie, do stworzenia której wybrałem 3 wyjątkowe kamienie KWARC RÓŻÓWY, SUGILIT ORAZ SZAFIR

  1. Różowy kwarc: Różowy kwarc to kamień miłości, delikatności i empatii. Jest znany ze swojej zdolności do promowania miłości własnej, harmonii w relacjach i otwartości na miłość. Ten kamień pomaga w zwiększaniu poczucia własnej wartości i wspieraniu emocjonalnej równowagi.

  2. Sugilit: Sugilit jest kamieniem, który jest znany z tego, że wspiera rozwijanie duchowego wzrostu i intuicji. Pomaga w rozwijaniu duchowej miłości i akceptacji siebie. Jest także kojarzony z przyciąganiem miłości i pozytywnych relacji.

  3. Szafir: Szafir to kamień mądrości, wierności i lojalności. W połączeniu z innymi kamieniami może pomóc w wzmacnianiu zaufania i trwałości w miłości i relacjach. Szafir jest kamieniem ochronnym, który pomaga w ochronie miłości przed negatywnymi wpływami.

Bransoletka z tych trzech kamieni może być noszona na nadgarstku jako talizman miłości. Może pomóc w rozwijaniu miłości własnej, wspieraniu relacji miłosnych i przyciąganiu pozytywnych doświadczeń miłosnych. Możesz korzystać z niej, aby przypominać sobie o wartości miłości w swoim życiu i w relacjach z innymi.

 

Bransoletka jest robiona ręcznie i stworzona z naturalnych kamieni dzięki czemu nie ma dwóch takich samych sztuk. Kształt głównego kamienia, układ elementów czy odcienie mogą się od siebie różnić.
Dostajesz coś co jest całkowicie wyjątkowe...
zupełnie jak Ty, lub osoba do której ma trafić.

Długość bransoletki jest regulowana, od 12cm do 25cm. (chcesz inny rozmiar? daj znać w uwagach)

 

Bransoletka personalizowana - tworzona na indywidualne zamówienie.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie